Image

Kobiecość na wiele sposobów

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27.09 o godz.18.00 odbyło się kolejne spotkanie poświęcone tematyce zdrowia. Tym razem Magdalena Kapela wraz z Sylwią Sokołowską zaprosiły panie do Studia Figura na ulicę Warszawską w Bielsku-Białej.

W programie:

  • Dietetyk Małgorzata Skrzypczak powie Nam jak się odżywiać aby zatrzymać młodość oraz jak zregenerować jelita od których zależy nasz humor i energia na cały dzień.
  • Będziemy rozmawiać o problemach dzisiejszych czasów – HORMONY. Dlaczego tyjemy ? Dlaczego nie możemy zajść w ciąże ? Dlaczego mamy złe samopoczucie ?
  • Tarczyca , insulinooporność , PCO będą dobrym tematem do dyskusji z endokrynologiem. Aby wzbudzić ciekawość naszych gości będziemy wykonywać pokazowe zabiegi Liposukcji kawitacyjnej podczas których modelka lub chętna Pani będzie mogła stracić od 4 do 10 centymetrów po jednym zabiegu.
  • Ala Ma Koła jest pasjonatką podróży kolarskich i jej następnym wyzwaniem jest 4000 kilometrów w górach Himalajskich. Ala powie nam jak te wielkie wyzwania wpłynęły na jej życie.
  • Iwona Boruta zostawiła w Studio Figur swoją drugą połowę i opowie nam o tym jak spotkanie ze sztabem profesjonalistów Studio Figura zmieniło Jej życie.
  • Magdalena Kapela wspaniała artystka o wielkim sercu wystawi swoją sztukę na licytację charytatywną która wesprze 11 letniego Wojtka Filarskiego którego dzieciństwo zostało przerwane na początku 2017 roku. Guz mózgu w najwyższej klasie złośliwy. Wojtek potrzebuje funduszy na dalsze leczenie oraz rehabilitację.

W tym szczególnym dniu Cukiernia Miód Malina zrobi dla Nas pyszne słodkie przekąski które będziemy popijać szampanem.

© Copyright 2019 Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

Search