Image

Piękno kobiety – sposoby na upływający czas

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

"Piękno kobiety – sposoby na upływający czas" - 17 września 2015 roku, godz. 14:30-20:30

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza wraz z Instytutem Szkoleniowym udostępnia kobietom Regionu Podbeskidzia zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii. Z radością informujemy, że w ramach organizowanego Kongresu Kobiet oferujemy kobietom Regionu Podbeskidzia bezpłatne skorzystanie z zabiegów pielęgnujących na ciało i twarz w oparciu o najnowszy sprzęt kosmetologiczny i wysokiej jakości kosmetyki. Kosmetyki, na których pracujemy to wysokiej klasy produkty organiczne węgierskiej marki – Ilcsi ufundowane przez firmę Katarzyna Anderka, hiszpańskiej – Skeyndor oraz włoskiej marki Arosha ufundowanych przez firmę Nova Group Andrzeja Chmielewskiego.

Zabiegi są wykonywane przez najlepsze studentki kierunku Kosmetologia, pod nadzorem nauczycieli – specjalistów praktyków, zgodnie z wzorcami obowiązującymi w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Wszystkie poniższe zabiegi oferowane w ramach Kongresu Kobiet są darmowe:

 • diagnoza skóry, która jest najważniejszym zabiegiem wpływającym na właściwy dobór linii pielęgnacyjnych i leczniczych w kosmetologii. Nowoczesnym aparatem diagnostycznym Soft Plus 7 Linux dokonamy niezbędnych pomiarów.
 • zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję, dekolt przy użyciu aparatu AQUA TOUCH, który pozwala na połączenie zabiegu mikrodermabrazji diamentowo-wodnej z mezoterapią bezigłową w oparciu o kosmetyki firmy Skeyndor.
 • lecznicze zabiegi pielęgnacyjne na ciało, które są jednymi z najnowocześniejszych zabiegów na rynku z wykorzystaniem bandaży Arosha nasączonych aktywnymi składnikami połączony z pressoterapią. Dzięki specjalistycznej formule jest to skuteczny zabieg o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.
 • pielęgnacja twarzy oparta o kosmetyki organiczne Ilcsi, w zależności od rodzaju skóry proponujemy jeden z dwóch zabiegów: paprykowo-ziołowy oraz rozjaśniająco-dotleniający na naturalnych kosmetykach Ilcsi, przygotowanych z ponad 100 roślin: ze świeżych ziół, owoców, jarzyn i wód leczniczych.
 • zabiegi pielęgnacyjne rąk – manicure, oferujemy manicure klasyczny i manicure hybrydowy skierowany głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Jego największą zaletą jest między innymi trwałość utrzymująca się do 2 tygodni.
 • zabiegi pedicure z elementami podologii, oferujemy zabieg podologiczny, który ma działanie regenerujące, zmiękczające i nawilżające skórę stóp oraz poprawiające ich kondycję.
 • analiza kolorystyczna, której celem jest określenie korzystnych kolorów dla danej osoby. Zabieg polega na: doborze kolorystyki w makijażu do typu urody, doborze odpowiedniej kolorystyki włosów oraz doborze kolorystyki w garderobie i dodatkach.

W dniu 17 września zabiegi będą wykonywane w czterech specjalistycznych pracowniach zgodnie z poniższym grafikiem:

 1. godz.14:30 – 16:00 – tura I b.
 2. godz.16:00 – 17:30 – tura II c.
 3. godz.17:30 – 19.00 – tura III

Zabiegom towarzyszyć będą liczne atrakcje:

 • godz. 14:30 – 19:00 mini zabieg pod oczy Instantly Ageless (krem na bazie – argireliny – substancji, której działanie porównuje się do działania botoksu) Jeunesse Global;
 • godz. 14:30 – 19:00 diagnoza stanu skóry twarzy aparatem Soft Plus 7 – p. Ewa Nickel z NovaGroup;
 • godz. 14.30 – 19.00 konsultacje z dietetykiem, badanie i analiza składu ciała, pomiary tkanki tłuszczowej – Sylwia Staszewska Dekatlon Fitness Club;
 • godz. 14.30 – 19.00 – dwa stanowiska wizażu – makijaże w wykonaniu wizażystek z firmy Glazel Visage;
 • godz. 14.30 – 19.00 zabiegi OKSYBRAZJI (skuteczna metoda odżywiania i rewitalizacji skóry) konsultacje z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej – Prestige – Centrum Kosmetologii Estetycznej i Dietetyki.

ZAPISY W DNIU 17.09.2015 r. od 14 godz. 14:20; f. godz. 14.30 – 19.00 zabiegi presoterapii (zabieg wzmacniający efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplających) Prestige – Centrum Kosmetologii Estetycznej i Dietetyki.

ZAPISY W DNIU 17.09.2015 r. od 14 godz. 14:20;

godz. 14.30 – 19.00 – po skorzystaniu z jednego z licznych oferowanych przez nas zabiegów będzie możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia przez Renatę Osińska ze „Studia Fotograficznego Rudy Kot”;  
godz. 16.00 – 17.00 „Aromaterapia – Twój świat zapachów”– spotkanie warsztatowe z Łucją Legun; i.
godz. 17.00 – 19.00 polskie dermo kosmetyki – „Innowacyjne metody odmładzania i walki z problemami skórnymi” – warsztaty z Renatą Gaweł z Invex Remedies; j.
godz. 17.00 – 18.00 „Schudnąć efektywnie” – spotkanie z p. dr hab. n. med. Jolantą Zalejską-Fiolką; k.
godz. 18.00 – 19.00 „Bliżej siebie – o roli autoprezencji i coachingu w życiu kobiety” – spotkanie spotkanie z Jolantą Paplą; l.
godz. 16.00 – 19.00 – stanowiska z ciekawymi kreacjami, ręcznie wykonaną biżuterią i kosmetykami, między innymi firmy Glazel Visage, Jeunesse Global, Invex Remedies; m.
godz. 19.15 – 20.00 – Jak dobrze wyglądać? metamorfozy i typy sylwetki – Atelier Wizerunku Bożeny Kowalskiej.

Wszystkim wydarzeniom będzie towarzyszyć nieodpłatna degustacja kawy i herbaty zasponsorowana przez firmę MOKATE S.A.
Kongres Kobiet w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza zakończymy wspólnym spotkaniem o godz. 19.15 z p. Poseł Mirosławą Nykiel. Przy kawie i ciastku podsumujemy nasze wydarzenie, w trakcie którego Panie zostaną obdarowane: a. koszami upominkowymi ufundowanymi przez MOKATE S.A. b. próbkami kosmetyków firmy Skeyndor ufundowanymi przez firmę Nova Group, c. próbkami kosmetyków firmy ILCSI ufundowanymi przez firmę Katarzyna Anderka, d. próbkami kosmetyków firmy Invex Remedies ufundowanymi przez firmę Renata Gaweł Invex Remedies, e. próbkami kosmetyków kolorowych firmy Glazel ufundowanymi przez firmę Glazel Visage, f. zabiegami kosmetycznymi w hotelach i salonach współpracujących z Uczelnią, takich jak: Papuga Park Hotel SPA & Wellness Marrakesz, Jawor – Hotel**** SPA, Centrum Kosmetyki i Pielęgnacji Ciała, Studio MG Chic, Salon Kosmetyczny Mistera, g. zabiegami fryzjerskimi w salonie Gębala Fryzjer, h. profesjonalnymi masażami w Medicool Centrum Zdrowia, i. roślinami ozdobnymi ufundowanymi przez Szkółka Roślin Ozdobnych Janusz Kajzer, j. oraz drobnymi prezentami od sponsorów: Księgarnia Klimczok, Czanieckie Makarony Sp. z o.o., RIK Zabawki, Axiom Sp. z o.o.. Spotkanie uświetni pokaz „Stylizacja i kreowanie wizerunku” poprowadzony przez znaną stylistkę p. mgr Bożenę Kowalską.

Zgłoszenia imienne na wybrane zabiegi będą przyjmowane od dnia 7 do dnia 14 września telefonicznie pod numerem: 33 829 72 94 oraz 506 293 734 u p. mgr Mirosławy Romaszkan.  

© Copyright 2019 Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

Search