Image

Forum kobiecych pokoleń - matki i córki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

21.09.2017 (czwartek) godzina 17.30 – „FORUM KOBIECYCH POKOLEŃ – MATKI I CÓRKI” – Hotel na Błoniach, ul. Pocztowa 39, Bielsko–Biała.

Zapraszamy serdecznie wszystkie mamy z córkami!!! To znakomita okazja do spędzania czasu w pięknym miejscu razem. Spotkaniu będzie towarzyszyć świetna zabawa z niespodziankami, które zbliżą i polepszą nasze więzi rodzinne.Gościem specjalnym będzie znana aktorka DARIA WIDAWSKA!.

Przewidujemy kilka specjalnie przygotowanych zabaw i atrakcji, których uczestniczki długo nie zapomną.Jedna z atrakcji będzie niecodzienna. Mianowicie zabawa z kolorami prowadzona przez artystkę, autorkę Artworkbench Magdalenę Kapelę. Wśród prelegentów będzie także znana w Polsce i na Świecie międzynarodowa coach Magdalena Radecka. Specjalny pokaz przygotowuje dla Was cudowna Patrycja Wieja – zwyciężczyni programu PROJEKT LADY w telewizji TVN.

Dla Pań zaśpiewa Marcin Klimczak. Przygotowujemy liczne słodkości, więc Panie w tym dniu nie odchudzają się! Zapisy już wkrótce na stronie Hotelu na Błoniach.

UWAGA: Biletem wstępu na event Matki i Córki jest grafika Magdaleny Kapeli, który można zakupić za DOWOLNĄ kwotę dla każdej z Pań według uznania i możliwości. Ponieważ zbieramy na Dom samotnej Matki z Dzieckiem, cel jest charytatywny. Zapisy prosimy pod nr 501 68 68 82 lub restauracji Wirtozerii, Hotel na Błoniach.

© Copyright 2019 Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

Search