Image

Gala Finałowa w Sali Redutowej "Pod Orłem"

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

28 września 2019 r. w zabytkowych wnętrzach Sali Redutowej kamienicy Pod Orłem odbyła się uroczysta Gala stanowiąca podsumowanie IX Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia. Gościliśmy znamienitych gości - Jerzy Buzek, Jarosław Klimaszewski – Prezydent Bielska-Białej. W tym roku nasze zaproszenie przyjęła profesor Iwona Adamiec-Wójcik , która mówiła o trudach godzenia macierzyństwa z pracą naukową

Kulminacyjnym punktem wydarzenia było, jak co roku, wręczenie statuetki Perły Podbeskidzia. Wśród nominowanych do tegorocznej nagrody znalazły się Panie: Iwona Rogusinska z Czechowic-Dziedzic, Cecylia Puzoń z Pisarzowic, Bożena Tobiasz z Wilkowic, Justyna Kudelska, Sandra Deka, Sylwia Grzebień z Rudnika. Laureatką Perły została Pani Sylwia Grzebień.

Atrakcją muzyczną tegorocznej Gali był występ Soni Bohosiewicz, która swoim spektaklem słowno-muzycznym pt: „10 sekretów Marilyn Monroe”przeniosła widzów w klimat lat 50. i 60. - czas wielkich gwiazd kina i estrady: Elli Fitzgerald i Franka Sinatry.

 

© Copyright 2019 Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

Search